Europejski producent koszy dla logistyki

Dajano

producent koszy transportowych

od 1993

Misja firmy

DAJANO to polska firma z ugruntowaną pozycja i wieloletnim doświadczeniem na rynku rodzimym i zagranicznym. Działamy od 1993 roku i od tego czasu nieustannie podążamy w kierunku aktywnego uczestnictwa w rozwoju polskiej gospodarki. Naszą misją jest ułatwienie klientom ochrony wrażliwego towaru podczas transportu i zwiększenie komfortu jego przechowywania oraz składowania. Misję tę realizujemy poprzez produkcję najwyższej jakości pojemników transportowo-magazynowych. Poprzez szybkie reagowanie na zapotrzebowanie rynku opakowań logistycznych firma stała się rozpoznawalną marką oraz została liderem w produkcji pojemników typu EUROGITTERBOX. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie opakowań do transportu i magazynowania, to jesteś w dobrych rękach.

Długoletnie doświadczenie

Sekret firmy DAJANO tkwi w wypracowanej przez lata doświadczeń najwyższej jakości produktów i usług. Nasza firma powstała na początku lat 90.tych i od tego czasu nieprzerwanie cieszy się ciągłym zaufaniem i zadowoleniem klientów. Z pokolenia na pokolenie przekujemy sobie wiedzę i unowocześniamy naszą firmę, by sprostać rosnącym oczekiwaniom nabywców i podążać za wciąż zmieniającymi się trendami w branży transportowo-magazynowej. Długoletnia tradycja udowadnia, że można na nas polegać. Jesteśmy przygotowani na produkcję pojemników pod specjalne życzenie klienta. Świadczyć o tym może szeroka lista naszych odbiorców z różnych branż produkcyjnych a nasze produkty znajdują zastosowanie między innymi:

branża automotive
branża automotive
branża elektryczna
branża elektryczna
branża budowlana
branża budowlana
branża logistyczna
branża logistyczna
branża transportowa
branża transportowa

DAJANO jako solidny producent

Przez lata zbudowaliśmy sobie wizerunek terminowego i solidnego partnera z dużymi możliwościami produkcyjnymi i szybkim czasem realizacji. Wytwarzamy najwyższej jakości pojemniki transportowo-magazynowe na polski i zagraniczny rynek. Ponadto wszystkie podzespoły do pojemników w całości są wykonywane przez nas. Nie kupujemy gotowych komponentów. Wybieramy najlepsze gatunki surowca, co w połączeniu z nowoczesną technologią produkcji, gwarantuje produkty wysokiej i powtarzalnej jakości.

DAJANO jako globalna marka

Mamy bazę zadowolonych i zaufanych klientów. Naszymi odbiorcami są najwięksi producenci z branży motoryzacyjnej oraz budowlanej w całej Europie. Jesteśmy globalną marką produkującą elementy wspierające transport wewnętrzny i zewnętrzny dla innych globalnych marek, a przy tym firmą społecznie odpowiedzialną za życie rodziny i środowiska w którym funkcjonujemy. Ponadto, dzięki rozbudowanej flocie transportowej, mamy możliwość dostarczenia produktów bezpośrednio do klienta na terenie całej Unii Europejskiej oraz poza jej granicami.

Skuteczność w poszukiwaniu rozwiązań

Kierujemy się profesjonalizmem, rzetelnością i wysoką jakością usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie doskonale rozpoznać państwa potrzeby i dostarczyć dedykowane rozwiązanie. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych tematów, by zaspokoić wszystkie potrzeby naszych odbiorców. Produkujemy opakowania na miarę potrzeb konsumentów.

Kierunek rozwoju

Podążamy za trendami rynkowymi w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Stale poszukujemy nowych rozwiązań w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. Pracujemy z pasją i zapałem. Stale dążymy do innowacji, wprowadzamy nowe technologie w codziennej obsłudze. Nie interesują nas nowoczesne rozwiązania, stawiamy na ultranowoczesność i ciągły rozwój.

Dlaczego DAJANO?

Dynamiczny rozwój firmy to zasługa naszych ekspertów, którzy uważnie obserwują rynek i analizują trendy konsumenckie, by zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. W trosce o najwyższą jakość ciągle poszerzamy asortyment i unowocześniamy usługi. Dzięki regularnym zakupom nowoczesnych maszyn i tworzeniu zautomatyzowanych technologii produkcyjnych nieprzerwanie od 1993 roku firma DAJANO cieszy się zaufaniem i zadowoleniem konsumentów. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wiodących gałęziach przemysłu ciężkiego i automotive oraz cieszą się dużym uznaniem wśród specjalistów. Kompleksowo obsługujemy zarówno dużych, jak i małych klientów. Wspieramy transport zewnętrzny i wewnętrzny zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.


back