Europejski producent koszy dla logistyki

nadstawki paletowe

druga gałąź naszej oferty dla Klientów

uzupełnienie oferty

Nadstawki paletowe

Drugą grupą naszych najchętniej kupowanych produktów są nadstawki paletowe. Stanowią one świetną alternatywę dla koszy siatkowych. Nadstawki paletowe możemy podzielić ze względu na ich wysokość, ilość otwieranych burt i wielkość oczek siatki stanowiącej boczne ściany nadstawki. Nasza oferta wciąż się powiększa, dlatego, jeśli nie znaleźli Państwo niżej produktu, który w 100% spełni Państwa oczekiwania, prosimy o kontakt. Słyniemy ponadto z realizacji nawet najbardziej specyficznych projektów, dlatego możecie być Państwo pewni, że zaspokoimy każdą potrzebę.

Nadstawki paletowe są niezwykle stabilne i świetnie sprawdzą się podczas przewożenia różnego rodzaju produktów. Wykorzystanie nadstaw paletowych w magazynach umożliwia doskonałe zabezpieczenie artykułów. Nadstawki tego typu są świetnym zamiennikiem dla pojemników oblachowanych.

Jest to praktyczny zamiennik tradycyjnych koszy siatkowych lub klasycznych drewnianych skrzyń, używany do skutecznego zabezpieczania produktów znajdujących się na paletach. Produkt składa się ze starannie wyselekcjonowanych desek drewnianych oraz specjalnie zaprojektowanej metalowej siatki. Oferowane przez nas nadstawki paletowe siatkowe od producenta wyróżnia wysoka jakość wykonania, niezawodność oraz bezpieczeństwo. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Nadstawki paletowe - producent

Modele siatkowe wyposażone w uchylne klapy lub inny rodzaj drzwiczek są bardzo praktyczne w eksploatacji. Ponadto, w naszym asortymencie znajdują się również produkty bez drzwiczek, o niskich ściankach oraz te wyposażone w dwie klapy. Przykładowo, podwójna klapa to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którym zależy na dobrym dostępie do przechowywanego towaru z obu stron. Oferowane przez nas wyroby dostępne są w typowych wymiarach, niemniej jednak posiadamy także własne biuro projektowe. Jako producent możemy zaproponować naszym Klientom indywidualny projekt oraz realizację specjalnych zamówień na życzenie.

Sprawdzony sposób na solidne zabezpieczenie towaru - nadstawka paletowa

Jako producent dokładamy wszelkich starań, by spełniać nieustannie rosnące oczekiwania naszych Klientów. Oferowane przez nas wyroby siatkowe są składane - gdy nie są używane, wystarczy je złożyć. Ponadto, ich specjalnie zaprojektowana budowa umożliwia sztaplowanie - układanie jednej na drugiej, co skutkuje znaczną oszczędnością miejsca. Wyróżnia je również bardzo lekka konstrukcja, co jest kluczowym atutem w wypadku np. transportu. Oferowane przez nas wyroby od producenta malujemy proszkowo w pełnej palecie kolorów oraz ocynkowujemy ogniowo.

Nadstawki paletowe siatkowe od producenta - zastosowanie

Kiedy nie potrzebujemy nadstawki, możemy wykorzystać jej bazę do innych czynności. Z powodzeniem sprawdzają się jako opakowanie towaru odkładanego na regały wysokiego składowania. Co więcej, wysokiej jakości produkty gwarantują należytą stabilizację i ochronę również podczas transportu. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić naszym Klientom, że przewożony przez nich ładunek umieszczony na nadstawkach paletowych nie zmieni położenia. Z uwagi na specjalną konstrukcję, chętnie stosowane są także w halach i magazynach, gdzie umożliwiają bezpieczne przechowywanie różnego rodzaju towarów. Serdecznie zachęcamy do wyboru naszych w pełni bezpiecznych i kompleksowych rozwiązań.


back