Europejski producent koszy dla logistyki

szeroka oferta

pozwala zaspokoić potrzeby różnych Klientów

przewaga konkurencyjna

Pojemniki siatkowe

Dla wygody naszych Klientów wyodrębniliśmy najchętniej kupowane grupy produktów, dzięki czemu bardzo łatwo zorientować się w naszej ofercie. Znajdą Państwo u nas trzy główne kategorie produktów: pojemniki siatkowe, nadstawki paletowe i pojemniki specjalne. Pojemniki siatkowe można podzielić ze względu na wysokość, rodzaj podłogi, ilość otwieranych burt i zastosowane klapy. Jeśli chcą Państwo obejrzeć poszczególne warianty naszych produktów, prosimy skorzystać z poniższych filtrów.

Z powodzeniem używane są zarówno w halach, jak i magazynach na całym świecie. Dostępne w naszej ofercie kosze wykonywane są według ściśle określonych norm i wymogów. Dzięki temu każdy proponowany przez nas pojemnik siatkowy wyróżnia niezwykle wysoka jakość wykonania, doskonała funkcjonalność oraz odporność na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Naszym Klientom oferujemy kilka różnych wariantów pojemników i koszy, m.in. z pojedynczymi i z podwójnymi drzwiczkami, bez drzwiczek oraz z klapą. Nasze pojemniki i kosze dostępne są w wielu wysokościach, dzięki temu każdy Klient z łatwością dobierze model dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Praktyczne kosze siatkowe - warianty

W naszym asortymencie znajduje się szeroka oferta pojemników i koszy logistycznych. Proponujemy m.in. kosze siatkowe:

  • z dwiema otwieranymi klapami - umożliwiają dostęp do części znajdujących się na spodzie,
  • bez drzwiczek – bardzo przydatne, gdy otwarcie się drzwiczek mogłoby spowodować niekontrolowany upadek przechowywanych towarów,
  • z pokrywą o dłuższym boku - dają możliwość zamykania na kłódkę. Takie wyroby znakomicie sprawdzają się do zabezpieczania zawartości przed osobami trzecimi.

Ponadto, na niektórych produktach znajduje się także tabliczka znamionowa oraz pusta tabliczka – do zamieszczenia informacji o przechowywanym lub transportowanym ładunku.

Kosze siatkowe – pojemniki logistyczne dla różnych branż

Zostały specjalnie skonstruowane tak, by zapewniać możliwość sztaplowania po złożeniu. Oferujemy także pojemniki logistyczne składane, które po złożeniu zajmują niewiele miejsca, dzięki temu są niezwykle wygodne w przechowywaniu. To również duży atut dla firm logistycznych - podczas transportu w drodze powrotnej maksymalnie wykorzystują bowiem przestrzeń załadunkową. Co więcej, siatki zapewniają optymalną wentylację i dostęp powietrza, co bywa kluczowe w wypadku niektórych towarów.
W naszej ofercie znajdują się także kosze z metalową podłogą. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie drewniana podłoga mogłaby nie wytrzymać np. ekstremalnych warunków pogodowych lub rzucanych do pojemnika siatkowego ciężkich i ostrych przedmiotów. Takie kosze mogą być używane także w wypadku np. świeżo odlanych wyrobów o wysokiej temperaturze. Zastosowanie metalowego elementu pozwala na dokładne umycie pojemnika logistycznego oraz wysterylizowanie go z bakterii i pleśni powstających m.in. przy przechowywaniu warzyw.
Oferujemy także modele zabezpieczone w technologii cynkowania ogniowego. To jedno z najtrwalszych zabezpieczeń antykorozyjnych stali dostępnych na rynku. Sprawdzi się zatem wszędzie tam, gdzie tradycyjny kosz siatkowy by nie podołał - ocynkowane ogniowo mogą być stosowane w miejscach narażonych na czynniki powodujące korozję. Mogą być wykorzystywane do przechowywania m.in. nawozów, materiałów kwasowych czy środków ochrony roślin.
W naszym asortymencie znajdują się także standardowe pojemniki siatkowe dla branży kurierskiej. Specjalnie zaprojektowane modele posiadają praktyczne pasy ułatwiające zabezpieczenie przewożonego ładunku. Proponujemy także specjalne kosze siatkowe z uszami transportowymi - umożliwiają przenoszenie go w dowolne miejsce nie tylko poprzez transport kołowy. Sprawdzają się np. w przestrzeni wyposażonej w suwnice.

Pojemniki siatkowe DAJANO

Solidne wykonanie i wysokiej jakości stal użyta do ich produkcji sprawia, że pojemniki logistyczne naszej produkcji cieszą się ogromnym zainteresowaniem w całej Europie. Oferowane przez nas kosze logistyczne dostępne są w standardowych wymiarach. Wykonujemy również pojemniki na życzenie, według dowolnego projektu. Posiadamy również własne biuro projektowe, dzięki czemu możemy wyprodukować dowolne kosze siatkowe na zamówienie. Oprócz samych produktów oferujemy także praktyczne elementy. Funkcjonalne akcesoria dostępne w naszym asortymencie obejmują m.in. przegrodę służącą do podzielenia pojemnika logistycznego na dwie osobne komory. Dzięki temu można dowolnie manipulować zawartością i ułożyć ładunek w dowolny sposób dostosowany do własnych potrzeb. Przegrody mogą być również stosowane do transportu dwóch różnych towarów jednocześnie, a sama przegroda jest łatwa w instalacji.


back