Europejski producent koszy dla logistyki

Realizujemy

indywidualne potrzeby naszych klientów

skontaktuj się

Pojemniki specjalne

Oferujemy wysokiej jakości pojemniki specjalne, które wykonujemy na życzenie naszych klientów. Mogą Państwo u nas zamówić różnego rodzaju pojemniki, które świetnie sprawdzą się w wielu branżach przemysłowych.

Pojemniki specjalne z naszego asortymentu są doskonałe do transportowania oraz przechowywania w magazynach, halach lub sklepach. Znajdą u nas Państwo między innymi glitterboxy, nadstawki paletowe i pojemniki siatkowe. Możemy wykonać pojemniki o dowolnym kształcie i w różnym rozmiarze. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Pojemniki dedykowane

W naszej ofercie proponujemy pojemniki specjalne, które projektowane są zgodnie z potrzebami naszych klientów. Mogą Państwo wybrać wzór, rozmiar oraz wszelkie detale. Wszystkie pojemniki dedykowane wykonujemy według indywidualnych potrzeb. Przy projektowaniu korzystamy wyłącznie z najnowszych technologii oraz narzędzi. Wszystkie produkty są niezwykle wytrzymałe i solidnie wykonane.

Oferujemy wysokiej jakości pojemniki metalowe, które świetnie sprawdzą się przede wszystkim w transporcie. Są niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że podczas przewożenia artykułów nic nie zostanie uszkodzone. Zapraszamy do skorzystania naszej oferty!

Przykłady zamówień specjalnych


back