Europejski producent koszy dla logistyki

Realizujemy

indywidualne potrzeby naszych klientów

skontaktuj się

Pojemniki specjalne

Oferujemy wysokiej jakości pojemniki specjalne, które wykonujemy na życzenie naszych klientów. Mogą Państwo u nas zamówić różnego rodzaju pojemniki, które świetnie sprawdzą się w wielu branżach przemysłowych.

Pojemniki specjalne z naszego asortymentu są doskonałe do transportowania oraz przechowywania w magazynach, halach lub sklepach. Znajdą u nas Państwo między innymi glitterboxy, nadstawki paletowe i pojemniki siatkowe. Możemy wykonać pojemniki o dowolnym kształcie i w różnym rozmiarze. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Pojemniki dedykowane

W naszej ofercie proponujemy pojemniki specjalne, które projektowane są zgodnie z potrzebami naszych klientów. Mogą Państwo wybrać wzór, rozmiar oraz wszelkie detale. Wszystkie pojemniki dedykowane wykonujemy według indywidualnych potrzeb. Przy projektowaniu korzystamy wyłącznie z najnowszych technologii oraz narzędzi. Wszystkie produkty są niezwykle wytrzymałe i solidnie wykonane.

Oferujemy wysokiej jakości pojemniki metalowe, które świetnie sprawdzą się przede wszystkim w transporcie. Są niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że podczas przewożenia artykułów nic nie zostanie uszkodzone. Zapraszamy do skorzystania naszej oferty!

Przykłady zamówień specjalnych

Stojak na kręgi do taśm stalowych

Stojak służy do magazynowania taśm stalowych. Jest produkowany w modułach o długości 3 metry, i daje możliwość łączenia ze sobą w dowolne długości. Posiada zestaw do zabezpieczenia i dzielenia kręgów taśm między sobą. Dzięki swojej konstrukcji, zwiększa powierzchnię magazynową materiałów produkcyjnych.


back