Europejski producent koszy dla logistyki

Szybki własny transport

minimalizuje czas realizacji złożonego zamówienia

kilkanaście aut

Transport zamówień

Dzięki rozbudowanej flocie transportowej i zaufanej kadrze pracowników zapewniamy profesjonalny i bezpieczny przewóz każdego zamówionego towaru bezpośrednio do klienta. Od lat prowadzimy stałą współpracę z dużymi firmami oraz producentami z całej Unii Europejskiej, a nawet poza jej granicami.

Zestaw A

  • img/zestawB-before.jpg

Zestaw B

  • img/zestawA-before.jpg

Nasza flota

W skład naszej floty wchodzi kilkadziesiąt nowoczesnych aut ciężarowych. Wszystkie wyposażone są w system nawigacji i monitoringu GPS. Ponadto, samochody, których używamy przechodzą regularne kontrole. A co parę lat, stare pojazdy wymienimy na nowe. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, dla których jazda za kółkiem to coś więcej, niż tylko praca.

Przewożone towary

Mając do dyspozycji nowoczesne, specjalistyczne ciężarówki dostawcze, jesteśmy gotowi dostarczyć każde państwa zamówienie. Z powodzeniem zrealizujemy zarówno transport towaru o wielkich, jak i drobnych gabarytach. Kompleksowo obsługujemy zarówno dużych, jak i małych klientów.

Kierunki wyjazdów

W ramach naszych usług realizujemy zlecenia z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego. Każdego dnia nasi kierowcy wyjeżdżają w kilkunastu kierunkach na terenie całej Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie dowieść każde zamówienie do dowolnego celu w Europie, bez uszczerbku dla jego kondycji i jakości.

Spersonalizowana wycena

Kwotę i czas dostawy ustalamy indywidualnie dla każdego zamówienia. W celu ustalenia szczegółów transportu i wykonania darmowej wyceny konkretnego zlecenia, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo.

Dlaczego DAJANO?

Aby sprostać coraz większym wymaganiom rynku i usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających, klientów systematycznie powiększamy i unowocześniamy naszą flotę transportową, a także poszerzamy terytorialny zasięg działania. Zapewniamy terminowość, wysoki standard usług, atrakcyjne ceny, kompetentny personel i efektywne rozwiązania.


back